Gatsby Integration (2.0.0-rc2) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Status
ka: სტატუსი

en: Language
ka: ენა

en: Action
ka: ოპერაცია

en: Advanced settings
ka: დამატებითი პარამეტრები

en: Created
ka: შექმნილია

en: Published
ka: გამოქვეყნებული
