Gatsby Integration (2.0.0-rc2) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Status
ku: ڕەوش

en: Language
ku: زمان

en: Action
ku: کردار

en: Preview
ku: پێشبینی

en: Advanced settings
ku: ڕێکخستنە پێشکەوتووەکان

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: About
ku: دەربارە
