Gatsby Integration (2.0.0-rc2) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Status
ro: Stare

en: Language
ro: Limba

en: Action
ro: Acțiune

en: Preview
ro: Previzualizare

en: Advanced settings
ro: Setări avansate

en: Created
ro: Creat

en: Published
ro: Publicat

en: 1 day
ro: 1 zi

en: Entity
ro: Entitate

en: About
ro: Despre

en: Bundle
ro: Pachet
