Gatsby Integration (2.0.0-rc3) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Status
cs: Stav

en: Language
cs: Jazyk

en: Action
cs: Akce

en: Preview
cs: Náhled

en: Advanced settings
cs: Pokročilá nastavení

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Published
cs: Zveřejněno

en: 1 day
cs: 1 den

en: About
cs: Popis

en: Site settings
cs: Nastavení webu

en: Entity Type
cs: Typ entity
