Gatsby Integration (2.0.0-rc3) - en to hu translation catalogue (18 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Status
hu: Állapot

en: Language
hu: Nyelv

en: Action
hu: Művelet

en: Preview
hu: Előnézet

en: Advanced settings
hu: Haladó beállítások

en: ID
hu: Azonosító

en: Created
hu: Létrehozva

en: Published
hu: Közzétéve

en: 1 day
hu: 1 nap

en: Published?
hu: Közzétett?

en: Entity
hu: Entitás

en: About
hu: Leírás

en: Bundle
hu: Mezőköteg

en: Site settings
hu: Webhely beállítások

en: Entity Type
hu: Entitástípus

en: Entity Title
hu: Entitáscím

en: The time that the entity was created.
hu: Az entitás létrehozásának ideje.
