Gatsby Integration (2.0.0-rc3) - en to ja translation catalogue (16 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Status
ja: 状態

en: Language
ja: 言語

en: Action
ja: アクション

en: Preview
ja: プレビュー

en: Advanced settings
ja: 高度な設定

en: Created
ja: 作成

en: Published
ja: 掲載

en: 1 day
ja: 1日

en: Entity
ja: エンティティ

en: About
ja: アバウト

en: Bundle
ja: バンドル

en: Site settings
ja: サイト設定

en: 30 days
ja: 30日

en: 90 days
ja: 90日

en: The time that the entity was created.
ja: エンティティが作られた時刻
