Gatsby Integration (2.0.0-rc3) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Status
kk: Жағдайы

en: Language
kk: Тіл

en: Action
kk: Әрекет

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау

en: Created
kk: Құрылған

en: Published
kk: Жарияланған

en: 1 day
kk: @count күн
