Gatsby Integration (2.0.0-rc3) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Language
pa: ਭਾਸ਼ਾ

en: Preview
pa: ਝਲਕ

en: Published
pa: ਪਬਲਿਸ਼ ਕੀਤਾ
