Gatsby Integration (2.0.0-rc3) - en to pl translation catalogue (16 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Language
pl: Język

en: Action
pl: Akcja

en: Preview
pl: Podgląd

en: Advanced settings
pl: Ustawienia zaawansowane

en: Created
pl: Utworzono

en: Published
pl: Opublikowane

en: 1 day
pl: 1 dzień

en: Entity
pl: Encja

en: 3 days
pl: 3 dni

en: About
pl: O stronie

en: 7 days
pl: 7 dni

en: Bundle
pl: Zestaw

en: Site settings
pl: Ustawienia witryny

en: Entity Type
pl: Typ encji

en: 14 days
pl: 14 dni
