Gatsby Integration (2.0.0-rc3) - en to vi translation catalogue (13 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Status
vi: Trạng thái

en: Language
vi: Ngôn ngữ

en: Action
vi: Thao tác

en: Preview
vi: Xem trước

en: Advanced settings
vi: Các thiết lập nâng cao

en: ID
vi: Mã

en: Created
vi: Tạo bởi

en: Published
vi: Đã công bố

en: 1 day
vi: 1 ngày

en: New Window
vi: Cửa sổ mới

en: About
vi: Giới thiệu

en: Site settings
vi: Thiết lập Site
