Gatsby Integration (2.0.0-rc4) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Language
dz: སྐད་ཡིག།

en: Preview
dz: སྔོན་ལྟ།

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།
