Gatsby Integration (2.0.0-rc4) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Status
eu: Egoera

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Action
eu: Ekintza

en: Preview
eu: Aurrebista

en: Advanced settings
eu: Ezarpen aurreratuak

en: ID
eu: IDa

en: Created
eu: Sortua

en: Published
eu: Argitaratua

en: 1 day
eu: Egun 1

en: Entity
eu: Entitatea

en: About
eu: (r)i buruz
