Gatsby Integration (2.0.0-rc4) - en to hi translation catalogue (13 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Status
hi: अवस्था

en: Language
hi: भाषा

en: Action
hi: कार्रवाई

en: Preview
hi: पूर्वावलोकन

en: Advanced settings
hi: एडवांस सेटिंग

en: ID
hi: आईडी

en: Created
hi: निर्मित

en: Published
hi: प्रकाशित

en: 1 day
hi: १ दिन

en: Entity
hi: इकाई

en: About
hi: के बारे में

en: Bundle
hi: पोटली
