Gatsby Integration (2.0.0-rc4) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Language
km: ភាសា

en: Action
km: អំពើ

en: Preview
km: មើល​ជា​មុន

en: Advanced settings
km: ការ​កំណត់​កម្រិត​ខ្ពស់

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: About
km: អំពី
