Gatsby Integration (2.0.0-rc4) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Status
ne: अवस्था

en: Language
ne: भाषा

en: Action
ne: कारवाही

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: ID
ne: परिचय

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Published
ne: प्रकाशित

en: About
ne: बारेमा

en: Bundle
ne: पोका
