Gatsby Integration (2.0.0-rc4) - en to nl translation catalogue (15 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Language
nl: Taal

en: Action
nl: Actie

en: Preview
nl: Voorbeeldweergave

en: Advanced settings
nl: Geavanceerde instellingen

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: 1 day
nl: 1 dag

en: Entity
nl: Entiteit

en: About
nl: Over

en: Bundle
nl: Bundel

en: Site settings
nl: Website-instellingen

en: Entity Type
nl: Entiteitstype

en: Entity UUID
nl: Entiteit UUID

en: The time that the entity was created.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit is aangemaakt.
