Gatsby Integration (2.0.0-rc4) - en to uk translation catalogue (23 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Status
uk: Стан

en: Language
uk: Мова

en: Action
uk: Дія

en: Preview
uk: Попередній перегляд

en: Advanced settings
uk: Розширені налаштування

en: Created
uk: Створено

en: Published
uk: Опубліковано

en: 1 day
uk: 1 день

en: New Window
uk: Нове вікно

en: Published?
uk: Опубліковане?

en: Entity
uk: Сутність

en: 3 days
uk: 3 дні

en: About
uk: Про модуль

en: 7 days
uk: 1 тиждень

en: Server URL
uk: Адреса (URL) сервера

en: Bundle
uk: Пакет

en: Site settings
uk: Налаштування сайту

en: Entity Type
uk: Тип сутності

en: 30 days
uk: 30 днів

en: 14 days
uk: 14 днів

en: 60 days
uk: 60 днів

en: The time that the entity was created.
uk: Час створення сутності.
