Gatsby Integration (2.0.0-rc5) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Status
bg: Статус

en: Language
bg: Език

en: Action
bg: Действие

en: Preview
bg: Предварителен преглед

en: Advanced settings
bg: Разширени настройки

en: Created
bg: Създадено

en: Published
bg: Публикувано

en: Site settings
bg: Настройки
