Gatsby Integration (2.0.0-rc5) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Language
bn: ভাষা

en: Preview
bn: প্রাক-প্রদর্শন

en: Published
bn: প্রকাশিত

en: About
bn: সম্পর্কে
