Gatsby Integration (2.0.0-rc5) - en to et translation catalogue (14 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Status
et: Olek

en: Language
et: Keel

en: Action
et: Tegevus

en: Preview
et: Eelvaade

en: Advanced settings
et: Täpsemad sätted

en: Created
et: Loodud

en: Published
et: Avaldatud

en: 1 day
et: 1 päev

en: Entity
et: Olem

en: About
et: Programmist

en: Bundle
et: kogum

en: Site settings
et: Saidi seaded

en: Entity Type
et: Olemite tüübid
