Gatsby Integration (2.0.0-rc5) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Title
is: Titill

en: Status
is: Staða

en: Language
is: Tungumál

en: Action
is: Aðgerð

en: Preview
is: Forskoða

en: Advanced settings
is: Ítarlegar stillingar

en: ID
is: Kenni

en: Created
is: Stofnað

en: Published
is: Birt

en: Published?
is: Birt?

en: About
is: Um

en: Site settings
is: Stillingar vefs
