Gatsby Integration (2.0.0-rc5) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Language
nn: Språk

en: Preview
nn: Førehandsvis

en: Advanced settings
nn: Avanserte innstillingar

en: Created
nn: Laga

en: Published
nn: Publisert
