Gatsby Integration (2.0.0-rc5) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Status
tr: Durum

en: Language
tr: Dil

en: Action
tr: Eylem

en: Preview
tr: Ön izleme

en: Advanced settings
tr: Gelişmiş ayarlar

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Published
tr: Yayında

en: 1 day
tr: @count gün

en: Entity
tr: Nesne

en: About
tr: Hakkında

en: Bundle
tr: Paket (bundle)

en: Site settings
tr: Site ayarları
