Gatsby Integration (2.0.0-rc5) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Status
ug: ھالەت

en: Action
ug: مەشغۇلات

en: Preview
ug: كۆرۈپ بېقىش

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: 1 day
ug: 1 كۈن

en: About
ug: ھەققىدە
