Gatsby Integration (2.0.0-rc6) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Status
cy: Statws

en: Language
cy: Iaith

en: Preview
cy: Rhagolwg

en: Advanced settings
cy: Gosodiadau uwch

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Published
cy: Wedi ei gyhoeddi
