Gatsby Integration (2.0.0-rc6) - en to es translation catalogue (16 entries)

en: Title
es: Título

en: Status
es: Estado

en: Language
es: Idioma

en: Action
es: Acción

en: Preview
es: Vista previa

en: Advanced settings
es: Opciones avanzadas

en: Created
es: Creado

en: Published
es: Publicado

en: 1 day
es: Un día

en: Published?
es: Publicado?

en: Entity
es: Entidad

en: 3 days
es: 3 días

en: About
es: Acerca de

en: Bundle
es: Paquete

en: Site settings
es: Configuración del sitio

en: Entity Type
es: Tipo de entidad
