Gatsby Integration (2.0.0-rc6) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Language
hr: Jezik

en: Action
hr: Akcija

en: Preview
hr: Pregled

en: Advanced settings
hr: Napredne postavke

en: Created
hr: Stvoreno

en: Published
hr: Objavljeno

en: 1 day
hr: 1 dan

en: Published?
hr: Objavljen?

en: About
hr: Opis
