Gatsby Integration (2.0.0-rc6) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: Language
lt: Kalba

en: Action
lt: Veiksmas

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Advanced settings
lt: Papildomi nustatymai

en: Created
lt: Sukurta

en: Published
lt: Paskelbtas

en: 1 day
lt: 1 diena

en: Entity
lt: Esybė

en: About
lt: Apie

en: Bundle
lt: Paketas

en: Site settings
lt: Svetainės nuostatos
