Gatsby Integration (2.0.0-rc6) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Language
ml: ഭാഷ

en: Action
ml: പ്രവര്‍ത്തി

en: Preview
ml: മുന്‍‌കാഴ്ച

en: Published
ml: പ്രസിദ്ധീകരിച്ചവ
