Gatsby Integration (2.0.0-rc7) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Status
ast: Estáu

en: Language
ast: Llingua

en: Preview
ast: Entever

en: Advanced settings
ast: Axustes avanzaos

en: Created
ast: Fechu

en: Published
ast: Espublizáu
