Gatsby Integration (2.0.0-rc7) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Action
bo: བྱ་འགུལ

en: Preview
bo: སྔོན་ལྟ

en: Advanced settings
bo: མཐོ་རིམ་གྱི་གདམ་ཚན

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: 1 day
bo: ཉིན་གཅིག

en: Entity
bo: དངོས་གཞི

en: About
bo: གསལ་བཤད
