Gatsby Integration (2.0.0-rc7) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Status
el: Κατάσταση

en: Language
el: Γλώσσα

en: Action
el: Ενέργεια

en: Preview
el: Προεπισκόπηση

en: Advanced settings
el: Ρυθμίσεις για προχωρημένους

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: 1 day
el: 1 ημέρα

en: Published?
el: Δημοσιεύτηκε;

en: Entity
el: Οντότητα

en: About
el: Περί

en: Bundle
el: Ομάδα
