Gatsby Integration (2.0.0-rc7) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Status
fil: Kalagayan

en: Language
fil: Wika

en: Preview
fil: Masdan muna

en: Created
fil: Inilikha

en: Published
fil: Inilathala
