Gatsby Integration (2.0.0-rc7) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: Status
is: Støða

en: Language
is: Mál

en: Preview
is: Undansýning

en: Created
is: Stovnað

en: Published
is: Útgivið

en: About
is: Um
