Gatsby Integration (2.0.0-rc7) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Title
gl: Título

en: Status
gl: Estado

en: Language
gl: Idioma

en: Action
gl: Acción

en: Preview
gl: Vista previa

en: Advanced settings
gl: Configuración avanzada

en: Created
gl: Creado

en: Published
gl: Publicado

en: 1 day
gl: 1 día

en: Entity
gl: Entidade

en: About
gl: Información

en: Bundle
gl: Paquete
