Gatsby Integration (2.0.0-rc7) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Status
it: Stato

en: Language
it: Lingua

en: Action
it: Azione

en: Preview
it: Anteprima

en: Advanced settings
it: Impostazioni avanzate

en: Created
it: Creato

en: Published
it: Pubblicato

en: 1 day
it: 1 giorno

en: Entity
it: Entità

en: About
it: Informazioni
