Gatsby Integration (2.0.0-rc7) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Status
mn: Төлөв

en: Language
mn: Хэл

en: Action
mn: Үйлдэл

en: Preview
mn: Урьдчилан харах

en: Created
mn: Үүссэн

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн
