Gatsby Integration (2.0.0-rc7) - en to oc translation catalogue (13 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Status
oc: Estatut

en: Language
oc: Lenga

en: Action
oc: Accion

en: Preview
oc: Apercebut

en: Advanced settings
oc: Paramètres avançats

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Published
oc: Publicat

en: 1 day
oc: 1 jorn

en: Entity
oc: Entitat

en: About
oc: A prepaus

en: Bundle
oc: Paquet
