Gatsby Integration (2.0.0-rc7) - en to ru translation catalogue (21 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Status
ru: Статус

en: Language
ru: Язык

en: Action
ru: Действие

en: Preview
ru: Предпросмотр

en: Advanced settings
ru: Расширенные настройки

en: Created
ru: Создано

en: Published
ru: Опубликовано

en: 1 day
ru: 1 день

en: Published?
ru: Опубликовано?

en: Entity
ru: Сущность

en: 3 days
ru: 3 дня

en: About
ru: Информация

en: 7 days
ru: 7 дней

en: Bundle
ru: Набор

en: Site settings
ru: Настройки сайта

en: Entity Type
ru: Тип сущности

en: 30 days
ru: 30 дней

en: 14 days
ru: 14 дней

en: 60 days
ru: 60 дней

en: The time that the entity was created.
ru: Время создания объекта.
