Gatsby Integration (2.0.0-rc7) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Status
sl: Stanje

en: Language
sl: Jezik

en: Action
sl: Akcija

en: Preview
sl: Predogled

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Published
sl: Objavljeno

en: About
sl: O modulu
