Gatsby Integration (2.0.0-rc7) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Status
sr: Статус

en: Language
sr: Језик

en: Action
sr: Акција

en: Preview
sr: Преглед пре слања.

en: ID
sr: ИД

en: Created
sr: Направљено

en: Bundle
sr: Пакет
