Gatsby Integration (2.0.0-rc7) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Status
ur: حالت

en: Language
ur: زبان

en: Action
ur: ایکشن

en: Preview
ur: جائزہ

en: ID
ur: شناخت

en: Published
ur: شائع شدہ

en: Bundle
ur: بنڈل
