Gatsby Integration (2.0.0-rc8) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Status
am: ሁኔታ

en: Language
am: ቋንቋ

en: Action
am: እርምጃ

en: Preview
am: ቅድመ እይታ

en: ID
am: አይዲ

en: Published
am: የታተመ

en: 1 day
am: 1 ቀን

en: Bundle
am: ቅርቅብ
