Gatsby Integration (2.0.0-rc8) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Language
bs: Jezik

en: Preview
bs: Pregled

en: Created
bs: Kreiran

en: Published
bs: Objavljeno

en: 1 day
bs: 1 dan
