Gatsby Integration (2.0.0-rc8) - en to de translation catalogue (22 entries)

en: Title
de: Titel

en: Language
de: Sprache

en: Action
de: Aktion

en: Preview
de: Vorschau

en: Advanced settings
de: Erweiterte Einstellungen

en: Created
de: Erstellt

en: Published
de: Veröffentlicht

en: 1 day
de: 1 Tag

en: Published?
de: Veröffentlicht?

en: Entity
de: Entität

en: 3 days
de: 3 Tage

en: About
de: Über

en: 7 days
de: 7 Tage

en: Server URL
de: Server-URL

en: Bundle
de: Subtyp

en: Site settings
de: Website-Einstellungen

en: Entity Type
de: Entitätstyp

en: 30 days
de: 30 Tage

en: 90 days
de: 90 Tage

en: The time that the entity was created.
de: Der Erstellungszeitpunkt der Entität.

en: Supported entity types
de: Unterstützte Entitätstypen

en: Enable preview
de: Vorschau aktivieren
