Gatsby Live Preview & Incremental Builds (8.x-1.0-rc2) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Action
be: Дзеянне

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Created
be: Створана

en: Entity
be: Сутнасць

en: About
be: Аб

en: Bundle
be: Набор
