Gatsby Live Preview & Incremental Builds (8.x-1.0-rc2) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Action
bo: བྱ་འགུལ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Entity
bo: དངོས་གཞི

en: About
bo: གསལ་བཤད
