Gatsby Live Preview & Incremental Builds (8.x-1.0-rc2) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Action
el: Ενέργεια

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Entity
el: Οντότητα

en: About
el: Περί

en: Bundle
el: Ομάδα
