Gatsby Live Preview & Incremental Builds (8.x-1.0-rc2) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Action
ja: アクション

en: Created
ja: 作成

en: Entity
ja: エンティティ

en: About
ja: アバウト

en: Bundle
ja: バンドル

en: 30 days
ja: 30日

en: 90 days
ja: 90日

en: The time that the entity was created.
ja: エンティティが作られた時刻
