Gatsby Live Preview & Incremental Builds (8.x-1.0-rc2) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Action
fa: عملکرد

en: ID
fa: هویت

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: Entity
fa: عنصر

en: About
fa: درباره

en: Bundle
fa: بسته
